Głodny ?

Zasmakuj w Turkusie !

Wykorzystujemy w Turkusowym Poznaniu każdą okazję, żeby dzielić się z Tobą odrobiną Turkusu! Czy to przy długoterminowych projektach, czy przy regularnie organizowanych spotkaniach lub wydarzeniach specjalnych, w każdym miejscu znajdziesz osoby, które z pasją podzielą się z Tobą swoją sympatią do Turkusu, odpowiedzą na Twoje pytania, zachęcą do współpracy!

Turkusowe Śniadania

Zastanawiasz się, jak wygląda turkusowa rzeczywistość w codziennej pracy? Przyjdź na organizowane przez nas śniadanie, w trakcie którego będziesz mieć okazję wysłuchać, jak turkusowo można odnaleźć się w biznesie. Każdy z naszych gości chętnie dzieli się wiedzą, opowiada o swoich turkusowych doświadczeniach oraz odpowiada na pytania frapujące uczestników. Dzięki kameralnej atmosferze z łatwością możesz poddać analizie również swój turkusowy przypadek. A wszystko to przy pożywnym śniadaniu. Smacznego!

Turkusowe Meetupy

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o Turkusie od praktyków związanych z tym modelem, zapraszamy na kolejny z naszych MeetUpów! Na tych tematycznych spotkaniach dzielimy się z Wami naszym rozumieniem Turkusu, wartości stojących u jego podstaw i jego codziennych praktyk. Mówimy o tym, co go kształtuje oraz jakie są jego plusy i minusy. MeetUp jest też świetną okazją do networkingu wśród osób pracujących zgodnie z turkusowymi wartościami. Zapraszamy!

Wydarzenia i projekty

Na co dzień inicjujemy różnorodne projekty pod wspólnym turkusowym mianownikiem – Turkus dla Zielonych, Turkus a Rozwój Osobisty, Freelancer w Turkusowym Zespole, partnerujemy również inicjatywie Turkusowe Zdrowie. Każdy z tych zespołów jest otwarty na współpracę, więc jeśli masz chęć dołączyć, nie wahaj się!
Wykorzystujemy każdą okazję, żeby podzielić się z Tobą zdobytą wiedzą – wzięliśmy udział w organizacji Turkusowego Panelu Dyskusyjnego w trakcie nie-Konferencji Ludzka Strona Zarządzania, współorganizowaliśmy wykład profesora Andrzeja Blikle, a już wkrótce spotkamy się z Tobą na warsztatach i prelekcjach w trakcie poznańskich Dni Przedsiębiorczości!

Bądź na bieżąco z najbliższymi wydarzeniami.