Inicjatywa przedsiębiorców, specjalistów, pasjonatów.

Kto współtworzy Turkusowy Poznań?

To my – tworzący zespół, organizujący się w kręgi, ale działający również indywidualnie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, kim jesteśmy oraz czym wyróżnia się współpraca w ramach Turkusowego Poznania, przejdź niżej.

O zespole

Turkusowy Poznań to nie tylko zbiór jednostek – razem synergicznie tworzymy zdecydowanie coś większego niż suma naszych indywidualnych działań. Dążąc w tym samym kierunku, w oparciu o te same wartości, wy_pełnia_my się – doceniamy, wyrażamy wdzięczność, okazujemy sympatię, motywujemy, zapalamy do nowych prób i działań, wspieramy i wzmacniamy wzajemnie.

„Grupy projektowe”

Poszczególne projekty realizujemy w tzw. kręgach – grupach samoorganizujących się w celu realizacji konkretnego celu. Kręgi zajmują się zarówno działaniem całego Turkusowego Poznania, decyzjami strategicznymi, wsparciem wybranej grupy docelowej, jak również organizacją poszczególnych wydarzeń, takich jak Turkusowe Śniadania czy MeetUp’y. Jeśli chcesz do nas dołączyć i zastanawiasz się, w którym kręgu się przydasz, zajrzyj do naszej Konstytucji (hiperłącze), żeby poznać szczegóły poszczególnych działań.
Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@turkusowypoznan.pl